easy web creator

Masaż podgrzanym olejkiem rycynowym

Olej rycynowy od dawna był szeroko stosowny w medycynie i kosmetologii. Obecność cennych kwasów rycynowych czyni z niego bardzo korzystny i naturalny olej pielęgnacyjny . Właściwości fizyczne oleju rycynowego nadają mu również przewagę nad innymi olejami roślinnymi, ponieważ nie ma on dłużej gęstości i lepkości, a po nałożeniu na skórę nie powoduje tłustego efektu i nie blokuje wchłaniania tlenu przez skórę.
Dowiedz się więcej...

Masaż podgrzanym olejkiem rycynowym

Olej rycynowy od dawna był szeroko stosowny w medycynie i kosmetologii. Obecność cennych kwasów rycynowych czyni z niego bardzo korzystny i naturalny olej pielęgnacyjny . Właściwości fizyczne oleju rycynowego nadają mu również przewagę nad innymi olejami roślinnymi, ponieważ nie ma on dłużej gęstości i lepkości, a po nałożeniu na skórę nie powoduje tłustego efektu i nie blokuje wchłaniania tlenu przez skórę . Olej rycynowy ma silne działanie przeciwzapalne i przeciwutleniające . Obecność nasyconych kwasów tłuszczowych przypisuje wiele cennych właściwości leczniczych. 

Cellulit i etapy cellulitu

Szczególne połączenie kwasów oleju rycynowego nie tylko stymuluje drenaż limfatyczny tkanki podskórnej , ale również pomaga organizmowi pozbyć się nadmiaru płynów i toksyn odpadów komórkowych. Ponadto wpływ cząstek ciekłej cieczy na układ krążenia poprawia zdolność krwi do przenoszenia tlenu i składników odżywczych do komórek . W wyniku działania oleju rycynowego w organizmie „budzi się” i zaczyna aktywnie działać układ limfatyczny, a ciało staje się oczyszczone z toksyn na poziomie komórkowym. Masaż problematycznych obszarów tym olejkiem może zatem doprowadzić do zmniejszenia bólu, a po zabiegu przez długi czas skóra pozostaje nawilżona i aksamitna w dotyku.

Opieka medyczna
Opieka seniora
Rehabilitacja w domu
Rehabilitacja gabinet
optimacare
lekarze prywatnie
Medycyna
leczenie bólu kręgosłupa
Opieka prywatna
Opieka domowa
Zatrucie alkoholem
pielęgniarka w domu 

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

[OFERTA] Zapraszamy do naszych placówek
na masaże i rehabilitację!
[NOWOŚĆ] Wkrótce otwarcie nowego gabinetu w Świecie nad Wisłą!
[NOWOŚĆ] Kup kupon upominkowy mamie na jej święto! 
Dowiedz się więcej...
[OGŁOSZENIE] Zobacz naszą politykę prywatności! 
Dowiedz się więcej...


E-mail: uslugimedyczne@optimacare.pl


SUBSKRYBUJ

Otrzymuj comiesięczne aktualizacje i korzystaj z bezpłatnych zasobów, otrzymuj oferty rabatowe.

DOŁĄCZ DO NAS