Fonoforeza z naturalnym żelem kolagenowym

FONOFOREZA jest metodą leczenia z wykorzystaniem ultradźwięków. Polega na wprowadzaniu różnych rodzajów substancji leczniczych za pomocą ultradźwięków, przez co sam proces leczenia jest szybszy, a podane leki wnikają głębiej przez wykorzystanie drobnych drgań i mikromasażu.
Dowiedz się więcej... 

free simple website templates

Nieco więcej informacji

Fonoforeza z naturalnym żelem kolagenowym

Kolagen - białko stanowiące 70% białka skóry oraz ok. 30% całkowitejmasy człowieka. Jego ilość przeważa w tkance łącznej, ma bardzo wysokąodporność na rozciąganie i stanowi główny składnikścięgien.Prawidłowasynteza kolagenu ma kluczowe znaczenie w prawidłowym funkcjonowaniustawów. Jest to białko wzmacniające, które wzmacnia kości, poprawiaelastyczność więzadeł, zwiększa zasoby mazi stawowej, a także pomaga wregeneracji chrząstki stawowej. Dodatkowo pobudza proces odnowy iregeneracji, głęboko nawilża i ujędrnia skórę, ma wyjątkową zdolnośćwiązania wody, dzięki czemu zapewnia skórze prawidłowe nawilżenie.

Kolagen naturalny to produkt wyjątkowo skuteczny, dzięki zawartościwyłącznie naturalnych składników(Kolagen Naturalny, Glikol kaprylowy,Elastyna, Kwas mlekowy). Jest to produkt w pełni naturalny, bez dodatkuzbędnych składników, takich jak: parabeny, SLS, sztuczne barwniki orazsubstancje chemiczne negatywnie wpływające na skórę i organizm człowieka.

FONOFOREZA jest metodą leczenia z wykorzystaniem ultradźwięków. Polega na wprowadzaniu różnych rodzajów substancji leczniczych za pomocąultradźwięków, przez co sam proces leczenia jest szybszy, a podane lekiwnikają głębiej przez wykorzystanie drobnych drgań i mikromasażu. Fonoforeza wykorzystywana jest przede wszystkim jakoforma leczenia w terapii po urazach, w leczeniu stanów zapalnych, a także wchorobie zwyrodnieniowej stawów. Połączenie ultradźwięków wraz z żelemkolagenowym poprawi ukrwienie i odżywienie tkanek, zmniejszy miejscowestany zapalne, wspomoże leczenie uszkodzeń powstałych na skutek urazówlub będących konsekwencją rozwijających się schorzeń.

Opieka medyczna
Opieka seniora
Rehabilitacja w domu
Rehabilitacja gabinet
optimacare
lekarze prywatnie
Medycyna
leczenie bólu kręgosłupa
Opieka prywatna
Opieka domowa
Zatrucie alkoholem
pielęgniarka w domu 

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

[OFERTA] Zapraszamy do naszych placówek
na masaże i rehabilitację!
[NOWOŚĆ] Wkrótce otwarcie nowego gabinetu w Świecie nad Wisłą!
[NOWOŚĆ] Kup kupon upominkowy mamie na jej święto! 
Dowiedz się więcej...
[OGŁOSZENIE] Zobacz naszą politykę prywatności! 
Dowiedz się więcej...


E-mail: uslugimedyczne@optimacare.pl


SUBSKRYBUJ

Otrzymuj comiesięczne aktualizacje i korzystaj z bezpłatnych zasobów, otrzymuj oferty rabatowe.

DOŁĄCZ DO NAS